Net als alle andere kerken van de Stichting Oude Hollandse Kerken (SOHK) wordt ook het kerkje van Kwadijk beheerd door een commissie van vrijwilligers. Op dit moment bestaat onze commissie uit 8 leden, allen uit Kwadijk. Hun werkzaamheden variëren van onderhoud aan het gebouw, organiseren van concerten en exposities, hulp bij huwelijken en uitvaarten en nog veel meer. Zo houden we het kerkgebouw levend.

Heeft u interesse om ons team te versterken? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Frans Visser op 0299-621 534 of via info@kerkkwadijk.nl.

Contact: info@kerkkwadijk.nl
Secretariaat: Kwadijk 34, 1471 CB Kwadijk
Bezoekadres: Kwadijk 87, 1471 CE Kwadijk
Sleuteladres:
dhr Frans Visser, Kwadijk 83, 1471 CE Kwadijk, 0299-621534
Algemene informatie/ concerten en exposities: via info@kerkkwadijk.nl
Informatie over bruiloften en uitvaarten: via info@kerkkwadijk.nl